Zprávy a aktuality

RSS

Snížení ceny přepravy u PPL

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás informovat o nově snížené ceně u přepravní společnosti PPL a to na 69,- s platbou předem a 89,- s doručením na dobírku.

 

Ivan Kiedroň IMdily.cz 

Změna pracovní doby v pátky

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na změnu provozní doby v pátky.Otevřeno máme v tyto dny pouze 8-15 hodin.Objednávky přes e-shop řešíme stále 24hodin denně.

 

Děkujeme za pochopeni

 

Váš tým IMdily.cz

Novinka v sortimentu podvozky Eibach a Koni

Vážení zákazníci, s radostí vám oznamujeme novinku v našem sortimentu a to podvozkové díly od firmy Eibach a Koni.Jedná se o snížené sportovní pružiny Eibach a špičkové sportovní tlumiče Koni.Tyto podvozkové komponenty naleznete vždy pod konkrétním vozem.

Pro více info nás neváhejte kontaktovat. 

Váš tým IMdily.cz

Nově možnost zasílání zboží Českou Poštou

Vážení zákazníci, dnes 22.9.2016 jsme pro vás přidali nově možnost nechávat si zaslat zboží Českou Poštou a to buďto jako BALÍK NA POŚTU nebo jako BALÍK DO RUKY.

 

Zásilky Českou Poštou zasíláme pouze do 30kg a maximální délky 180cm, taktéž nezasíláme autobaterie.Pro tyto zásilky je nutno zvolit dopravu PPL SPRINT

Pro jakékoliv dotazy k zasílání objednaného zboží nás neváhejte kontaktovat.

 

Váš tým IMdily.cz

Již v plném proudu

Vážení zákazníci, již jsme ukončili celofiremní dovolenou.Začínáme se tedy věnovat všem objednávkám.

 

Váš tým IMdily.cz

Změna provozovny !!!

Vážení zákaznící, dne 20.5. jsme se přestěhovali do nových prostor a to na Střední školu technických oborů Lidická na ulici Lidická 600 Havířov - Šumbark(horní křídlo učiliště - přízemí, vchod z hlavní ulice), kde Vám poskytneme lepší skladovou dostupnost a připravujeme pro Vás spoustu nových služeb. Do konce měsíce však můžete využívat pro vrácené zboží či korespondenci adresu našeho předchozího výdejního místa, uvedého na našich stránkách.

Prosíme o tpělivost s případným delším odesíláním zásilek, které by se však neměli stávat.

 

Děkujeme Vám

 

Váš tým IMdily.cz

Ověřeno zákazníky zlatá Heuréka

Vážení zákazníci, rádi bychom Vám poděkovali za Vaše recenze na portálu Heuréka.cz, čímž jsme si zasloužili dne 18.5.2016 zlatého loga.Velice nás těší, že jste s námi spokojení a chtěli bychom Vám tímto poděkovat za spolupráci, které si nesmírně vážíme.Naše služby se budou i nadále rozvíjet a zlepšovat.

 

Váš tým IMdily.cz

Autodíly podle VIN

Vážení zákaznící, pro zlepšení vyhledávání správnosti autodílů pro váš vůz, můžeme autodíly správně určit dle VINu Vašeho vozidla.Budete-li mít jakýkoliv dotaz ke konkrétnímu autodílu, neváhejte se na nás obrátit jak telefonicky, tak emailem.

 

Váš tým IMdily.cz